Close
97% zboží
skladem, připraveno
k odběru

Když se nemůžete rozhodnout

Co všechno a jakým způsobem chceme ozdobit, je otázkou vkusu každého z nás. Na co ale nesmíme zapomínat, je spolehlivost a bezpečnost osvětlení. Při nákupu obecně si dávejte pozor na označení "venkovní" a "vnitřní" osvětlení. Ačkoliv venkovní osvětlení bez problémů můžete zapojit i doma, obráceně to neplatí. Vnitřní osvětlení není uzpůsobené venkovním podmínkám a jeho životaschopnost by Vás tedy velmi zklamala.


Vánoční osvětlení - venkovní

Venkovní osvětlení je úžasná věc. Dokáže dojmout i ty nejzarytější vánoční cyniky. Můžete si jej nainstalovat sami, je to poměrně snadné a rychlé. Vydrží Vám, jak dlouho budete chtít, je totiž skvěle odolné. Osvětlení je tvořeno LED diodami, které udržují svítící systém v chodu i v případě nefunkčnosti jedné z diod. Osvětlení má napětí 12 V, nemusíte se tedy bát o Vaši bezpečnost. Z naší nabídky si můžete vybrat jak klasické světelné řetězy nebo světelné záclony, tak nově oblíbené krápníky, které vytváří iluzi tajícího ledu.


Vánoční osvětlení - vnitřní

Vánoce bez všech těch blikající světýlek, mihotajícíh plamínků nebo nasvícených figurek? Pokud jste jedni z nás, kteří si takové svátky neumíme představit, naše nabídka i my jsme Vám plně k dispozici! Vše je velmi jednoduše nainstalovatelné a bezpečné. I toto osvětlení je tvořeno LED diodami, které udržují svítící systém v chodu i v případě nefunkčnosti jedné z diod.


LED světelné krápníky, rampouchy, padající sníh

Nechcete jen tak ledajaká světýlka a máte rádi představu tajícího rampouchu? V posledních letech je velkým hitem osvětlení vytvářející iluzi tajícího sněhu, krápníku nebo rampouchu. Není se čemu divit, opravdu máme zimu spojenou s tímto kouzelným obrazem. Díky tomuto osvětlení si jej můžete užívat bez ohledu na to, jestli ve správný čas nasněží.V kombinaci se sněhem potom tyto rampouchy tvoří skutečně krásnou a efektivní světelnou dekoraci. Ideální místa pro umístění těchto LED rampouchů jsou horské chaty, apartmány a penziony.Pokud tyto rampouchy svítí na podobných místech v noci, tak jsou krásně vidět již z dálky a slouží také jako určitý orientační bod. Nicméně tyto LED rampouchy působí harmonicky i jinde. Díky LED technologii můžete svítit celý den i noc. Navíc se nemusíte bát vysokého účtu za elektrickou energii. LED technologie je v tomto ohledu velmi pokroková a v dnešní době se prakticky jedná o nejúspornější řešení. Vše je velmi jednoduše nainstalovatelné a bezpečné.


Solární LED osvětlení

Nejlevnější varianta osvětlení je ta poháněná sluncem. Výborná možnost pro ty, kteří se nechtějí zabývat složitým zapojováním a/nebo myslí ekologicky. Je to jednoduché - v balení je solární panel a osvětlení. Přes den slunce září na solární panel, který tímto přijímá energii. Při setmění se osvětlení automaticky zapne a vypne při rozednění. Naše solární osvětlení je velice citlivé a spolehlivé. Pro zvýšení jeho intenzity jej pravidelně kontrolujte a čistěte solární panel.


A to víte? Testovali jsme pro vás vánoční osvětlení, jak myslíte že to dopadlo? Přejížděli jsme ho autem, zamrazili do ledu, bouchali do něj kladivem a nakonec si s ním po tom všem ještě něžná dívka bezpečně hrála. Dopadlo to tedy na jedničku! Posuďte sami.